Toggle navigation
Home
Wie zijn wij?
De Club
Lid worden!
Hockey
Nieuws
Sponsoring
Agenda
Kleding
Businessclub
Inloggen
Clubshop
Trainingsschema
Terug
Hoofdschema
Goede vrijdag / Pasen
Koningsdag / Meivakantie
Pinksteren
Einde seizoen
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
16:30 - 18:00
JO12-1
Bram Uuldriks
2 - AB
16:30 - 18:00
JO12-2
Taeke Coers
Mini
16:30 - 18:00
MO12-1
Floortje Geiger
Jetske Slaats
1 - AB
16:30 - 18:00
MO12-2
Sophie Bot
1 - CD
16:30 - 18:00
MO12-3
Charlotte Korff de Gidts
Julia van Oudheusden
2 - CD
18:00 - 19:00
Hockeyschool 1
Rob Struik
Annelies Booij
Anouk Baaijens
Mini
18:15 - 19:45
MO14-2
Robyn Kil
1 - AB
18:15 - 19:45
MO14-3
Taeke Knoef
2 - CD
18:15 - 19:45
MO14-4
Fleur Povée
Storm Papantoniou
1 - CD
18:30 - 20:00
MO14-1
Nikki van Prooijen
2 - AB
19:00 - 20:00
Hockeyschool 2
Annelies Booij
Anouk Baaijens
Rob Struik
Mini
20:00 - 21:30
MO18-2
Thom von Reth
2 - AB
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:30
JO14-1
Hendrik Donders
1 - CD
18:30 - 20:00
MO16-1
Shen Vercauteren
1 - CD
18:30 - 20:00
MO16-2
Luna Muilwijk
Romy Muilwijk
1 - AB
18:30 - 20:00
MO16-4
Hendrik Donders
2 - CD
20:00 - 21:30
JO16-1
Luc den Hollander
1 - CD
20:00 - 21:30
JO16-2
Indy Biemans
2 - AB
20:00 - 21:30
JO18-2
2 - CD
20:00 - 21:30
MO18-1
Sanne Steenbergen
1 - AB
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
18:30 - 19:30
Keepersschool Jongste Jeugd
Trainingsgroep
Mini
18:30 - 20:00
JO18-1
Anna den Hollander
Jelmer Selders
1 - AB
18:30 - 20:00
MO12-1
Floortje Geiger
Jetske Slaats
2 - CD
18:30 - 20:00
MO14-1
Nikki van Prooijen
Yara Hoornstra
2 - AB
18:30 - 20:00
MO16-3
1 - CD
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:30
JO12-1
Bram Uuldriks
1 - AB
17:00 - 18:30
JO12-2
Taeke Coers
1 - CD
17:00 - 18:30
JO14-1
Thom von Reth
2 - CD
17:00 - 18:30
MO12-2
Charlotte Korff de Gidts
3 - AB
17:00 - 18:30
MO12-3
Charlotte Korff de Gidts
Julia van Oudheusden
3 - CD
17:30 - 19:00
MO14-2
Demi Secreve
2 - AB
18:30 - 20:00
JO16-2
Thom von Reth
1 - CD
18:30 - 20:00
MO14-3
Thobias Hajer
Willem Hajer
1 - AB
18:30 - 20:00
MO14-4
Fleur Povée
Storm Papantoniou
3 - AB
18:30 - 20:00
MO16-1
Shen Vercauteren
2 - CD
18:30 - 20:00
MO16-3
3 - CD
18:30 - 20:00
MO16-4
3 - CD
19:00 - 20:30
JO16-1
Luc den Hollander
2 - AB
19:00 - 20:00
Keepersgroep 1
Elize Ippel
Jael de Graaf
Michiel Sandberg
Rose Westdijk
Tom Heintz
Mini
20:00 - 21:00
Keepersgroep 2
Elize Ippel
Jael de Graaf
Michiel Sandberg
Rose Westdijk
Tom Heintz
Mini
20:00 - 21:30
MO18-1
Sanne Steenbergen
1 - AB
20:00 - 21:30
MO18-2
Thom von Reth
1 - CD
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
18:00 - 19:30
JO18-1
Anna den Hollander
Jelmer Selders
1 - AB
18:00 - 19:30
JO18-2
1 - CD
18:30 - 20:00
MO16-2
Luna Muilwijk
Romy Muilwijk
2 - AB