rapid-home-1.jpg
Trainingsschema
Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Shen Vercauteren 1 - AB
16:30 - 18:00 JD2 Pepijn van Ede Mini
16:30 - 18:00 MD1 Jonathan Hajer 1 - CD
16:30 - 18:00 MD2 Hidde Stok 2 - AB
16:30 - 18:00 MD3 Brecht Duvekot 2 - CD
16:30 - 18:00 MD4 Hanna Muilenburg 3 - AB
16:30 - 18:00 MD5 Thom von Reth 3 - CD
18:00 - 20:00 Hockeyschool Inge Burg
Pepijn van Ede
Rob Struik
Floortje Geiger
Sophie Bot
Mini
18:15 - 19:45 JC1 Morris Kusters 1 - AB
18:15 - 19:45 JC2 Shen Vercauteren 3 - AB
18:15 - 19:45 MC1 Sanne Steenbergen 1 - CD
18:15 - 19:45 MC2 Menno Gerris 2 - CD
18:15 - 19:45 MC3 Suzel de Boon 2 - AB
18:15 - 19:45 MC4 Noa den Besten 3 - CD
19:45 - 21:15 JB2 3 - CD
19:45 - 21:15 JB3 Morris Kusters 3 - AB
19:45 - 21:15 MB1 Sanne Steenbergen 2 - AB
19:45 - 21:15 MB2 Nikki van Prooijen 2 - CD
20:15 - 21:30 Trimleden Sander Schuurbiers 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 MB3 Morris Kusters 1 - AB
19:00 - 20:15 MA3 Sander Schuurbiers 2 - CD
19:00 - 20:15 MA4 Sander Schuurbiers 2 - AB
19:30 - 21:00 JA1 Hidde Sterkenburg 1 - AB
19:30 - 21:00 MA2 Jasmijn van der Werf 1 - CD
20:00 - 21:30 JA2 Sander Schuurbiers 2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 J6E1 Marijn Tobé 1 - C
16:30 - 17:45 J6E2 Bram Uuldriks 1 - D
16:30 - 17:45 J8E1 Taeke Knoef 2
16:30 - 17:30 JF1 Boris Winkel
Jack Mens
Mini - C
16:30 - 17:45 M6E1 Floortje Geiger 1 - A
16:30 - 17:45 M6E2 Taeke Coers 1 - B
16:30 - 17:45 M8E1 Charissa Pellikaan 2
16:30 - 17:45 M8E2 Fenne van Sliedregt 2
16:30 - 17:45 M8E3 Sophie Bot 2
16:30 - 17:30 MF1 Wieger Coers Mini - A
16:30 - 17:30 MF2 Gino de Neef
Jip van de Schoot
Mini - B
16:30 - 17:30 Mix F3 Daniël Heule Mini - D
17:45 - 18:45 Keepersschool Jongste Jeugd Trainingsgroep Mini
17:45 - 19:00 JB3 Marthe van Steenis 2 - AB
18:00 - 19:30 JB1 1 - AB
18:00 - 19:30 MA1 Jette Biemans 2 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Anna den Hollander 1 - CD
18:00 - 19:30 MC3 Maud van Sliedregt 3 - AB
19:00 - 20:00 PIA1 Wisselkeepers Trainingsgroep 2 - AB BLOK 1 Wisselkeepers: JD1, JD2, JC2, MC2, MC3, MD4, MD5.
19:00 - 20:00 Piacademie 1 Jasper Links
Pia de Wolf
2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Floris de Ridder 1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 1 Timo Hendriks 2 - CD
20:00 - 21:00 PIA2 Wisselkeepers Trainingsgroep 2 - AB BLOK 2 Wisselkeepers: JB3, MB2, MB3, MA2, MA3 EN MA4
20:00 - 21:00 Piacademie 2 Jasper Links
Pia de Wolf
2 - AB
21:00 - 22:00 Piacademie 3 Jasper Links
Pia de Wolf
2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1 Sil Nieuwenhuijs 2 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Niek Beukenholdt 2 - CD
17:00 - 18:30 MD3 Tinne van Hoof 3 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Sonja Molenaar 1 - CD
17:00 - 18:30 MD5 Pauline Klep 1 - AB
18:30 - 20:00 JC1 Morris Kusters 1 - AB
18:30 - 20:00 JC2 Lucas Heule 1 - CD
18:30 - 20:00 MC2 Luc den Hollander 2 - AB
18:30 - 20:00 MD1 Jonathan Hajer 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 30+ 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 45+ 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 3 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 35+ 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 45+ 2 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Hidde Sterkenburg 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 Floris van Hoof 1 - AB
16:00 - 17:00 J6E2 Ate Drijver 1 - AB
16:00 - 17:00 J8E1 Thijs Wiesenekker 2 - A
16:00 - 17:00 M6E1 Willem Hajer 1 - CD
16:00 - 17:00 M6E2 Taeke Coers 1 - CD
16:00 - 17:00 M8E1 Caro Verberk 2 - B
16:00 - 17:00 M8E2 Lara Schuurbiers 1 - CD
16:00 - 17:00 M8E3 Jet Duvekot
Robyn Kil
1 - AB
17:00 - 18:30 JB2 Pleun ter Schure 2 - AB
17:00 - 18:30 MB2 Daan van Egmond 3 - AB
17:00 - 18:30 MB3 Sanne Steenbergen 3 - CD
17:00 - 18:30 MC1 Isis Canoy 2 - CD
17:00 - 18:30 MC4 Sen Kromhout 1 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Sebastiaan Knoef 1 - CD
18:30 - 20:00 JA2 Sam Climo 2 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Daan Mosselman 1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Jette Biemans 1 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Quinty Mostert 2 - AB
18:30 - 20:00 MA3 Nina van Oss 3 - CD
18:30 - 20:00 MA4 Noa Blokland 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Sjoerd van der Sluijs 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Thomas van der Blom 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Fedde Grunstra 1 - AB
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins/Funkey Jade Woestenburg
Guus van Tussenbroek
Mini