Toggle navigation
Home
Wie zijn wij?
De Club
Lid worden!
Hockey
Nieuws
Sponsoring
Agenda
Kleding
Businessclub
Inloggen
Clubshop
Trainingsschema
Terug
Hoofdschema
Meivakantie
Pinksteren
Einde seizoen
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
16:30 - 18:00
JO12-1
Bram Uuldriks
2 - AB
16:30 - 18:00
JO12-2
Taeke Coers
Mini
16:30 - 18:00
MO12-1
Floortje Geiger
Jetske Slaats
1 - AB
16:30 - 18:00
MO12-2
Sophie Bot
1 - CD
16:30 - 18:00
MO12-3
Charlotte Korff de Gidts
Julia van Oudheusden
2 - CD
18:00 - 19:00
Hockeyschool 1
Rob Struik
Annelies Booij
Anouk Baaijens
Mini
18:15 - 19:45
MO14-2
Robyn Kil
1 - AB
18:15 - 19:45
MO14-3
Taeke Knoef
2 - CD
18:15 - 19:45
MO14-4
Fleur Povée
Storm Papantoniou
1 - CD
18:30 - 20:00
MO14-1
Nikki van Prooijen
2 - AB
19:00 - 20:00
Hockeyschool 2
Annelies Booij
Anouk Baaijens
Rob Struik
Mini
20:00 - 21:30
DO25-1
Indy Biemans
2 - CD
20:00 - 21:30
MO18-2
Thom von Reth
2 - AB
20:15 - 21:30
Trimhockey
Helena de Ridder
Machteld van Staalduinen
Thijmen de Graaf
1
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:30
JO14-1
Hendrik Donders
1 - CD
17:00 - 18:00
MO7-1-mix
Sander van Gulik
Aimée Roulleaux
Anne Verwiel
Ardjuna Wentink
Julie van Os
Mini
18:30 - 20:00
MO16-1
Shen Vercauteren
1 - CD
18:30 - 20:00
MO16-2
Luna Muilwijk
Romy Muilwijk
1 - AB
18:30 - 20:00
MO16-4
Hendrik Donders
2 - CD
20:00 - 21:30
JO16-1
Luc den Hollander
1 - CD
20:00 - 21:30
JO16-2
Indy Biemans
2 - AB
20:00 - 21:30
JO18-2
2 - CD
20:00 - 21:30
MO18-1
Sanne Steenbergen
1 - AB
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:15
JO10-1
Fleur Beukenholdt
Wieger Coers
2 - AB
17:00 - 18:15
JO9-1
Jade Coolen
Joep Steenbergen
2 - CD
17:00 - 18:15
MO10-1
Tess Pellikaan
1 - AB
17:00 - 18:15
MO10-2
Godelieve van Sliedregt
1 - CD
17:00 - 18:15
MO8-1-mix
Femke Geiger
Izzy Bot
Mini - AB
17:00 - 18:15
MO8-2
Julie van Os
Mini - BC
17:00 - 18:15
MO9-1
Gino de Neef
Mini - CD
18:30 - 19:30
Keepersschool Jongste Jeugd
Trainingsgroep
Mini
18:30 - 20:00
JO18-1
Anna den Hollander
Jelmer Selders
1 - AB
18:30 - 20:00
MO12-1
Floortje Geiger
Jetske Slaats
2 - CD
18:30 - 20:00
MO14-1
Nikki van Prooijen
Yara Hoornstra
2 - AB
18:30 - 20:00
MO16-3
1 - CD
20:00 - 21:30
D30-1
Thomas van der Blom
2 - AB
20:00 - 21:30
D45-1
Thomas van der Blom
2 - AB
20:00 - 21:30
Dames 1
Floris de Ridder
2 - CD
20:00 - 21:30
Dames 2
Thomas van der Blom
2 - AB
20:00 - 21:30
Heren 1
Thijmen Schenk
1
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:30
JO12-1
Bram Uuldriks
1 - AB
17:00 - 18:30
JO12-2
Taeke Coers
1 - CD
17:00 - 18:30
JO14-1
Thom von Reth
2 - CD
17:00 - 18:30
MO12-2
Charlotte Korff de Gidts
3 - AB
17:00 - 18:30
MO12-3
Charlotte Korff de Gidts
Julia van Oudheusden
3 - CD
17:30 - 19:00
MO14-2
Demi Secreve
2 - AB
18:30 - 20:00
JO16-2
Thom von Reth
1 - CD
18:30 - 20:00
MO14-3
Thobias Hajer
Willem Hajer
1 - AB
18:30 - 20:00
MO14-4
Fleur Povée
Storm Papantoniou
3 - AB
18:30 - 20:00
MO16-1
Shen Vercauteren
2 - CD
18:30 - 20:00
MO16-3
3 - CD
18:30 - 20:00
MO16-4
3 - CD
19:00 - 20:30
JO16-1
Luc den Hollander
2 - AB
19:00 - 20:00
Keepersgroep 1
Elize Ippel
Jael de Graaf
Michiel Sandberg
Rose Westdijk
Tom Heintz
Mini
20:00 - 21:00
Keepersgroep 2
Elize Ippel
Jael de Graaf
Michiel Sandberg
Rose Westdijk
Tom Heintz
Mini
20:00 - 21:30
MO18-1
Sanne Steenbergen
1 - AB
20:00 - 21:30
MO18-2
Thom von Reth
1 - CD
20:30 - 22:00
Trainingsgroep
2 - AB
20:30 - 22:00
H30-1
2 - CD
20:30 - 22:00
H30-2
2 - AB
20:30 - 22:00
H45-1
2 - AB
20:30 - 22:00
Heren 2
2 - CD
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:00
JO10-1
Boris Winkel
Sophie de Jong
1 - AB
17:00 - 18:00
JO9-1
Fenne van Gemert
Nicolaas Verloop
1 - CD
17:00 - 18:00
MO10-1
Destiny Iseger
1 - AB
17:00 - 18:00
MO10-2
Anouk Baaijens
1 - CD
17:00 - 18:00
MO9-1
Liss de Wild
1 - AB
18:00 - 19:30
JO18-1
Anna den Hollander
Jelmer Selders
1 - AB
18:00 - 19:30
JO18-2
1 - CD
18:30 - 20:00
MO16-2
Luna Muilwijk
Romy Muilwijk
2 - AB
19:30 - 21:00
Dames 1
Floris de Ridder
1 - CD
20:00 - 21:30
DO25-1
2 - AB
20:00 - 21:30
Heren 1
Fedde Grunstra
1 - AB
Zaterdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
09:00 - 10:00
Funkey
Sander van Gulik
Julie van Os
Anne Verwiel
Niels de Groot
Olivier de Groot
Isis Bosvelt
Izzy Bot
Anoush Haqverdi
Destiny de Graaf
Noor Bunt
Sofie Geluk
Wouter Gerdessen
Ardjuna Wentink
Jikke Wijnen
Lieke Sterrenburg
Luke van Riel
Mini