Rapid Heren 1.jpg
Organisatie

Organisatieschema

Algemeen


Laurens Timpico

Verenigingsmanager + Materialenuitgifte

 

Bestuur


Jeroen Coers

Voorzitter

 

Stef de Bont

Hockeyhuis

 

Krino Kil

Facilitair

 

Timo Kool

Penningmeester

 

Edwin Aerts

Commerciële Zaken

 

Cindy Ebben

PR & Communicatie

 

Sjoerd Meeuwsen

Secretaris

 

Vereniging


Yolanda Vogt

Ledenadministratie

 

Jeroen Romijn

Webmaster

 

Monique Uuldriks-van Rossum

2e Penningmeester

 

Annemarie Tiebout

Indelen Bardiensten

 

Materialencommissie

Jasper Links

Coördinator Materialen

 

Pepijn Links

Materialenuitgifte (In opleiding)

 

Hockeyhuis


Organisatie Kader

Algemeen

Jasper Links

Coördinator Keepersschool

 

Judith Ebben

Coördinator Hockeyschool

 

Marjan de Ridder

Coördinator Stage

 

H-Hockey

Marjan de Ridder

Coördinator Rapid Rollers

 

Jongste Jeugd

Mischa de Rover

Coördinator Jongste Jeugd Lijn

 

Joé Bos

Lijnverantwoordelijke Jongste Jeugd E8

 

Leon van de Schoot

Lijnverantwoordelijke Jongste Jeugd E6+F

 

Yolanda Vogt

Lijnverantwoordelijke Funkey & Benjamins

 

Junioren Jongens

Joost Duvekot

Coördinator Jongens Lijn + Lijnverantw.C+D

 

Jasper Links

Lijnverantwoordelijke Jongens A & B

 

Junioren Meisjes

Saskia Goes

Coördinator Meisjes Lijn

 

Charlotte Sterk

Lijnverantwoordelijke Meisjes A

 

Robert Doeser

Lijnverantwoordelijke Meisjes B

 

Saskia Goes

Lijnverantwoordelijke Meisjes C

 

Mischa de Rover

Lijnverantwoordelijke Meisjes D

 

Senioren

Patrick Hoenderkamp

Coördinator Heren Lijn

 

Aniela Wesselman

Coördinator Dames Lijn

 

Sander Schuurbiers

Coördinator Trimleden

 

Zaalhockey

Stef de Bont

Coördinator Zaalhockey

 

Technisch Kader

Trainers & Coaches

Marjan de Ridder

Technisch Hockey Manager

 

Merel van Rooij

Coördinator Trainingen

 

Annabel de Ridder

Begeleider Trainers

 

Fedde Grunstra

Begeleider Coaches

 

Romy Harreman

Trainer/Coach Funkey & Benjamins

 

Rob Struik

Trainer Hockeyschool

 

Wedstrijdsecretariaat


Yvonne van der Linde - Coers

Wedstrijdsecretaris Senioren & Junioren

 

Krino Kil

Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd

 

Stef de Bont

Wedstrijdsecretaris Zaalhockey

 

Arbitragecommissie


Adwin van Os

Voorzitter Arbc

 

Koen Carbaat

Planning Scheidsrechters Junioren

 

Sabine de Wal

Planning Scheidsrechters Senioren

 

Ruud von Reth

Commissielid

 

Bart van den Reek

Commissielid

 

Ron Kroegman

Opleiding CS+

 

Sponsorcommissie


Edwin Aerts

Voorzitter Sponsorcommissie

 

Frank den Hollander

Commissielid

 

Filip Knoef

Commissielid

 

Pieter Mens

Commissielid

 

Nadine Bok

Beheer & Backoffice Sponsorcie

 

Jeroen Romijn

Kleding coördinator

 

Club van 100


Ruud von Reth

Voorzitter Club van 100

 

Boukje Kruize

Secretaris Club van 100

 

Rob Bielschowsky

Penningmeester Club van 100

 

Nieuwsbriefcommissie


Cindy Ebben

Voorzitter Nieuwsbrief

 

Saskia van Boxmeer

Contactpersoon Nieuwsbriefcie

 

Christine van Aken

Commissielid

 

Evelien Cremer

Commissielid

 

Judith van Nie

Commissielid