Rapid Heren 1.jpg
Diensten

Diensten

vrijdag 21 september 2018 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Fleur Beukenholdt Bardienst 
18:30 - 20:00  Gellof van Steenis Bardienst 
zaterdag 22 september 2018 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Lieke Bruggeling Bardienst 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Tinne van Hoof Bardienst 
08:30 - 10:00  Corné Bakker Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Anna Spits Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Charlene van Mourik Bardienst 
10:00 - 11:30  Stijn Rink Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Suzel de Boon Bardienst 
11:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Hugo van Tussenbroek Bardienst 
11:30 - 13:00  Leon Wouters Wedstrijdtafel 
11:45 - 13:15  Ouders/verzorgers van Véronique Rolink Bardienst 
12:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Anna Wijnands Bardienst 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Jade Woestenburg Bardienst 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Anouck van Oord Bardienst 
13:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Quinty Pronk Bardienst 
14:30 - 16:15  Ouders/verzorgers van Esmee Tanis Bardienst 
14:30 - 16:15  Ouders/verzorgers van Olivia Maher Bardienst 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Chimene Peek Bardienst 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Lot van Maanen Bardienst 
17:45 - 19:15  Ouders/verzorgers van Wisse Sjouke Bardienst 
17:45 - 19:15  Ouders/verzorgers van Joris van der Horst Bardienst 
zondag 23 september 2018 
14:15 - 16:00  Babette Fokkens Bardienst 
16:00 - 17:45  Maarten van der Marel Bardienst 
vrijdag 28 september 2018 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Julia Kooij Bardienst 
18:30 - 20:00  Ouders/verzorgers van Lukas Onink Bardienst 
zaterdag 29 september 2018 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Tim Theunisz Bardienst 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Tim Theunisz Bardienst 
08:30 - 10:00  Hidde Stok Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Daylin Rijnders Bardienst 
10:00 - 11:30  Bart Weenink Bardienst 
10:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Wedstrijdtafel 
11:45 - 13:15  Bardienst 
12:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Yara Hoornstra Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:15 - 14:45  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 6 oktober 2018 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Niels de Groot Bardienst 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Thijmen van Dorst Bardienst 
08:30 - 10:00  Ilja Pigeaud Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Niels de Groot Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thijmen van Dorst Bardienst 
10:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Wedstrijdtafel 
11:45 - 13:15  Bardienst 
12:00 - 13:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:15 - 14:45  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 27 oktober 2018 
08:30 - 10:00  Bardienst 
08:30 - 10:00  Bardienst 
08:30 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Wedstrijdtafel 
11:45 - 13:15  Bardienst 
12:00 - 13:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:15 - 14:45  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 3 november 2018 
08:30 - 10:00  Bardienst 
08:30 - 10:00  Bardienst 
08:30 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Wedstrijdtafel 
11:45 - 13:15  Bardienst 
12:00 - 13:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:15 - 14:45  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 10 november 2018 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Ijsbrant den Boer Bardienst 
08:30 - 10:00  Bardienst 
08:30 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Wedstrijdtafel 
11:45 - 13:15  Bardienst 
12:00 - 13:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:15 - 14:45  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 17 november 2018 
08:30 - 10:00  Bardienst 
08:30 - 10:00  Bardienst 
08:30 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Wedstrijdtafel 
11:45 - 13:15  Bardienst 
12:00 - 13:15  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:00 - 14:30  Bardienst 
13:15 - 14:45  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
14:30 - 16:15  Bardienst 
16:15 - 18:00  Ouders/verzorgers van Flip van Oploo Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 24 november 2018 
08:30 - 10:00  Bardienst 
08:30 - 10:00  Bardienst 
08:30 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Bardienst 
10:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Bardienst 
11:30 - 13:00  Wedstrijdtafel 
11:45 - 13:15  Bardienst 
12:00 - 13:30  Bardienst 
13:00 - 14:45  Bardienst 
13:00 - 14:45  Bardienst 
13:15 - 14:45  Bardienst 
14:45 - 16:15  Bardienst 
14:45 - 16:15  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst 
16:15 - 18:00  Bardienst