rapid-home-1.jpg
Trainingsschema
Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JB3 Sam Climo 1 - CD
16:30 - 17:30 MB2 Quinty Mostert 2 - CD
16:30 - 17:30 MB3 Kathleen van Namen 1 - AB
16:30 - 17:30 MB4 Nina Rolink 2 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Hidde Sterkenburg 2 - AB
18:00 - 19:00 JB2 Myrthe Carbaat 1 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Fleur Sterkenburg 1 - AB
18:00 - 19:00 Rabobank Hockeyschool Rapid Inge Burg
Pepijn van Ede
Mini
20:00 - 21:00 Dames Veterinnen A Fedde Fillekes 1 - AB
20:00 - 21:00 Dames Veterinnen B Fedde Fillekes 1 - AB
20:00 - 21:00 Heren Veteranen A 1 - CD
20:00 - 21:00 Heren Veteranen B 1 - CD
20:00 - 21:00 Trimleden Sander Schuurbiers 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JC2 Pleun ter Schure 1 - AB
17:00 - 18:00 MC2 Rosali Bartels 2 - AB
17:00 - 18:00 MC3 Daan van Egmond 2 - CD
18:00 - 19:30 JA1 Koen Carbaat 2 - AB
18:00 - 19:30 JC1 Anna den Hollander
Annabel Groeneboer
1 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Sanne Steenbergen 1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 3 2 - CD
19:30 - 21:00 Heren 1 Timo Hendriks 1
19:30 - 21:00 Jong Dames 1 2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD2 Sil Nieuwenhuijs 1 - CD
17:00 - 18:00 MD3 Jonathan Hajer 2 - AB
17:00 - 18:00 MD4 Luc den Hollander 2 - CD
17:00 - 18:00 MD5 Tijn Ebben 1 - AB
18:00 - 19:30 JD1 Morris Kusters 1 - AB
18:00 - 19:00 JD2 Isis Canoy
Shen Vercauteren
2 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Indy Biemans 1 - CD
19:00 - 19:45 PiAcademie Groep 1 Juup de Wolf
Pepijn Links
2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Fedde Grunstra
Floris de Ridder
1 - AB
19:30 - 21:00 MA1 Fedde Grunstra
Floris de Ridder
1 - CD
19:45 - 20:30 PiAcademie Groep 2 Juup de Wolf
Pepijn Links
Rose Westdijk
2 - AB
20:30 - 21:30 PiAcademie Groep 3 Juup de Wolf 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JA2 Fedde Fillekes 1 - AB
17:00 - 18:00 MA2 Lotte van Rijckevorsel 1 - CD
17:00 - 18:00 MA3 Job Canoy 2 - AB
17:00 - 18:00 MA4 2 - CD
18:00 - 19:30 JB1 Hidde Sterkenburg 1 - AB
18:00 - 19:30 JC1 Anna den Hollander
Annabel Groeneboer
2 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Fleur Sterkenburg 1 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Sanne Steenbergen 2 - AB
20:00 - 21:00 Dames 2 Luuk von Reth 1 - CD
20:00 - 21:00 Heren 2 1 - AB
20:00 - 21:00 Heren 3 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 MA1 Jette Biemans 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Fedde Grunstra 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 1 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Koen Carbaat 1 - CD