rapid-home-1.jpg
Trainingsschema
Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JO12-1 Willem Hajer 1 - AB
16:30 - 18:00 JO12-2 Joep de Lange 3 - AB
16:30 - 18:00 MO12-1 Pauline Klep 1 - CD
16:30 - 18:00 MO12-2 Fenne van Sliedregt 2 - AB
16:30 - 18:00 MO12-3 Floortje Geiger 2 - CD
16:30 - 18:00 MO12-4 Taeke Knoef 3 - CD
18:00 - 19:00 Hockeyschool Inge Burg
Rob Struik
Izzy Bot
Liss de Wild
Mini
18:15 - 19:45 JO14-1 Shen Vercauteren 1 - CD
18:15 - 19:45 JO14-2 Hidde Stok 2 - AB
18:15 - 19:45 MO14-1 Jonathan Hajer 1 - AB
18:15 - 19:45 MO14-2 Romy Muilwijk 2 - CD
18:15 - 19:45 MO14-3 Thijmen de Graaf 3
18:15 - 19:45 MO14-4 Joost de Koning 3
18:15 - 19:45 MO14-5 3
19:00 - 20:00 Hockeyschool Inge Burg
Rob Struik
Mini
19:45 - 21:15 JO16-2 Shen Vercauteren 2 - AB
19:45 - 21:15 MO16-2 Nikki van Prooijen 2 - CD
19:45 - 21:15 MO16-3 Thijmen de Graaf 3 - AB
19:45 - 21:15 MO18-2 Daan Jacobs 3 - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO16-1 Jelmer Selders 1 - CD
17:30 - 19:00 MO16-1 Sanne Steenbergen 2 - AB
18:00 - 19:30 MO18-1 Daan Mosselman 2 - CD
18:30 - 20:00 JO18-1 Hidde Sterkenburg 1 - AB
19:00 - 19:30 Fysio PP : MO16-1/JO16-1 Trainingsgroep Mini
19:30 - 20:00 Fysio PP : D1/MO18-1 Trainingsgroep Mini
20:00 - 20:30 Fysio PP : H1/JO18-1 Trainingsgroep Mini
20:00 - 21:30 Dames 1 Alain van Westen 2
20:30 - 22:00 Heren 1 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JO10-1 Bram Uuldriks 1
16:30 - 17:45 JO8-1 Joep Steenbergen
Sophie de Jong
Mini
16:30 - 17:45 JO9-1 Wieger Coers
Gino de Neef
2
16:30 - 17:45 MO10-1 Taeke Coers 1
16:30 - 17:45 MO10-2 Charlotte Korff de Gidts 1
16:30 - 17:45 MO8-1 Femke Geiger
Puck de Ruiter
Mini
16:30 - 17:45 MO9-1 Destiny Iseger 2
16:30 - 17:45 MO9-2 Marijn Tobé 2
16:30 - 17:45 MO9-3 Liz Appeldoorn 2
18:00 - 19:00 Keepersschool Jongste Jeugd Trainingsgroep Mini
18:00 - 19:30 MO14-3 Thijmen de Graaf 2 - CD
18:00 - 19:30 MO14-4 Babette Oostveen 1 - CD
18:00 - 19:30 MO14-5 Noa den Besten 1 - AB
18:30 - 19:30 Keepersschool (1e uur) Trainingsgroep 2 - AB
19:30 - 20:30 Keepersschool (2e uur) Trainingsgroep 2 - AB
19:30 - 21:00 JO18-2 1 - AB
19:30 - 21:00 MO18-3 Luc den Hollander 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Thomas van der Blom 1 - CD
20:30 - 21:30 Keepersschool (3e uur) Trainingsgroep 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JO12-1 Thom von Reth 2 - AB
16:30 - 18:00 JO12-2 Hendrik Donders 2 - CD
16:30 - 18:00 MO12-1 Maud van Sliedregt 1 - AB
16:30 - 18:00 MO12-2 Robyn Kil 3 - AB
16:30 - 18:00 MO12-3 Sophie Bot 3 - CD
16:30 - 18:00 MO12-4 Jetske Slaats 1 - CD
18:00 - 19:30 JO14-1 Shen Vercauteren 1 - AB
18:00 - 19:30 JO14-2 Menno Gerris 1 - CD
18:00 - 19:30 MO14-1 Jonathan Hajer 2 - AB
18:00 - 19:30 MO14-2 Romy Muilwijk 2 - CD
19:30 - 21:00 JO16-1 Anna den Hollander 2 - AB
19:30 - 21:00 JO18-1 Hidde Sterkenburg 1 - AB
19:30 - 21:00 MO16-1 Sanne Steenbergen 2 - CD
19:30 - 21:00 MO18-1 Daan Mosselman 1 - CD
21:00 - 22:00 D30-1 1 - CD
21:00 - 22:00 D45-1 1 - CD
21:00 - 22:00 H30-1 1 - AB
21:00 - 22:00 H30-2 2
21:00 - 22:00 H45-1 2
21:00 - 22:00 Heren 2 1 - AB
21:00 - 22:00 Trainingsleden Dames 1 - CD
21:00 - 22:00 Trainingsleden Heren 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JO10-1 Floortje Geiger 1
17:00 - 18:00 JO9-1 Taeke Coers
Boris Winkel
2
17:00 - 18:00 MO10-1 Sophie Bot 1
17:00 - 18:00 MO10-2 Charlotte Korff de Gidts 1
17:00 - 18:00 MO9-1 Jip van de Schoot 2
17:00 - 18:00 MO9-2 Nout den Hartog 2
17:00 - 18:00 MO9-3 Fenne van Gemert
Quinte Steenland
2
18:00 - 19:30 JO16-2 Lukas Kämper 3 - AB
18:00 - 19:30 JO18-2 Olivier van Hoof 1 - AB
18:00 - 19:30 MO16-2 Indy Biemans 3 - CD
18:00 - 19:30 MO16-3 Max-Emile van Namen 2 - AB
18:00 - 19:30 MO18-2 Daan Mosselman 1 - CD
18:00 - 19:30 MO18-3 Luc den Hollander 2 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Alain van Westen 1 - CD
19:30 - 21:00 DO25-1 2 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Fedde Grunstra 1 - AB
19:30 - 21:00 HO25-1 Waseem Ahmed 2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins/Funkey Sander van Gulik Mini